Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Ekspresy

Ekpresy do kawy, które znajdziesz w naszym sklepie to najwyższej klasy produkty, dzięki którym będziesz mógł codziennie delektować się kawą przyrządzoną w najlepszy możliwy sposób. Automatyczne ekspresy to ogromna łatwość i wygoda. Niezależnie od tego czy jesteś fanem małej czarnej, czy uwielbiasz duże, mleczne latte, znajdziesz tu ekspres w pełni odpowiadający na twoje potrzeby. Zapraszamy cię do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie pytań, masz do dyspozycji ekspertów!

Produkty 1 do 27 z 30

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 27 z 30

Ustaw kierunek malejący

Historia ekspresów

Masz szansę dziś napić się najlepszej kawy z profesjonalnego ekspresu. Ale twoi przodkowie takiej szansy nie mieli. Chcesz wiedzieć jak to było wcześniej? Pierwszy zaparzacz do kawy wraz z sitkiem został zbudowany w 1806 roku i został uznany za naprawdę nowatorski wynalazek. Z biegiem czasu powstawało coraz więcej jego ulepszonych wersji, aż w końcu, w 1885 roku powstało pierwsze urządzenie w miarę przypominające współczesny ekspress do kawy, które skonstruował Angelo Moriondo. Był to ekspres z pojemnikiem na wodę, podgrzewany za pomocą gazu. Pierwszy ekspres przelewowy powstał w 1944 roku, a jego twórcą był Willy Brandl. Jeszcze długie lata musiały minąć zanim można było pozwolić sobie na ekspres w prywatnym domu. Stąd popularność kawiarni, w których to właśnie spotykano się na pogawędki i degustowanie aromatycznej kawy z ekspresu.

 

Rozmiar ma znaczenie

W naszej ofercie znajdziesz zarówno niewielkie, kompaktowe modele ekspresów do domowego użytku, zaparzenia kawy dla gości i domowników, jak i większe modele, które wspaniale sprawdzą się w większych firmach, a nawet w lokalach gastronomicznych: kawiarniach i restauracjach. Cena, którą płacisz za ekspert zwraca się wielokrotnie. Nie tylko finansowo, jeżeli prowadzisz lokal gastronomiczny, ale i w postaci uśmiechu i zadowolenia z kawy twoich najbliższych.

 

Ekspresy Jura

Jura to zdecydowany lider na rynku produkcji ekspresów i kawy. Firma osiągnęła duży sukces tylko i wyłącznie dzięki temu, że doskonale zna potrzeby swoich klientów i o nie zabiega. Przykłada uwagę nawet do najmniejszych detali. Nie pozwala, aby ktokolwiek nie odczuwał satysfakcji po zakupie ekspresu do kawy. Co więcej, jura to marka którą kochają zarówno profesjonaliści i kawowi smakosze, jak i osoby spożywające kawę wyłącznie w celach towarzyskich, średnio 1-2 razy w tygodniu.

 

Ekspresy360.pl

W naszym sklepie kupisz najlepszy ekspres do kawy w atrakcyjnej cenie, a także samą kawę i akcesoria do niej. Posiadamy nie tylko duży wybór produktów, ale i kawowych ekspertów, którzy chętnie doradzą ci przy wyborze i pomogą wybrać produkt najlepiej odpowiadający twoim potrzebom.