Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Konserwacja i czyszczenie

Filtr do wody CLARIS Pro Smart Jura (72819)

Numer artykułu: 72819

Dostępność: W magazynie

Producent:

Jura

Wysyłka: 1-7 dni

Brak opinii / dodaj swoją opinię

Dostępność: W magazynie

139,00 zł
In stock! Order now!New Condition Ekspresy360.pl
Raty:

Inteligentny filtr wody Claris Pro Smart umożliwia przygotowanie kawy na bazie świeżej, zimnej wody. Filtr Claris pozwala przefiltrować wodę z kranu, a dzięki temu poczuć prawdziwy smak i aromat kawy. Filtr pozbawia wodę kamienia i wszelkich substancji szkodliwych. Woda z kranu również często nieładnie pachnie chlorem - filtr może pozbawić ją tego zapachu, ale za to pozostawia w niej minerały i związki fluoru które podczas picia kawy są ważnymi nośnikami smaku.


 


 


 

Szczegóły

Użycie filtrów Claris jest łatwe w użyciu ponieważ ekspres rozpoznaje czy został umieszczony w zbiorniku i automatycznie aktywuje odpowiedni tryb.  Jeżeli chodzi o zużycie filtra, specjalny czujnik zbiera informację na ten temat i informuje kiedy efektywność filtra dobiega końca. Filtr do wody CLARIS Pro Smart działa zgodnie z profesjonalną zasadą przepływu do góry i zawsze filtruje dokładnie taką ilość wody, jaka jest potrzebna do przyrządzenia napoju. Dzięki stosowaniu tego typu filtra może się okazać, że w ogóle odkamienianie ekspresu jest zbędne. W ekspresach do kawy JURA należy stosować wyłącznie oryginalne wkłady filtra CLARIS ze względu na ich skład chemiczny i charakterystykę przepływu.

CLARIS Pro Smart jest przeznaczony do automatycznych ekspresów do kawy wyposażonych w inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®):

  • WE8
  • WE6

Dane techniczne

W liczbach
Numer artykułu72819

Opinie

Piszesz opinię o: Filtr do wody CLARIS Pro Smart Jura (72819)

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Ocena

Mogą cię również zainteresować następujące produkty