Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Konserwacja i czyszczenie

Tabletki odkamieniające 9 szt. Jura (61848)

Numer artykułu: 61848

Dostępność: W magazynie

Producent:

Jura

Wysyłka: 1-7 dni

Brak opinii / dodaj swoją opinię

Dostępność: W magazynie

54,00 zł
In stock! Order now!New Condition Ekspresy360.pl
Raty:

Kamień jest największym wrogiem wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego, które wykorzystują wodę z kranu. Jednym z takich urządzeń są ekspresy automatyczne do kawy - rzecz o wiele bardziej kosztowna niż zwykły, elektroniczny czajnik, a co za tym idzie chciałoby się, aby taki ekspres działał jak najdłużej. Na szczęście w tym celu firma JURA opracowała pastylki odkamieniające. Pozwalają one na przedłużenie czasu eksploatacji ekspresu do kawy poprzez usunięcie kamienia i robią to  w sposób zupełnie przyjazny dla urządzenia.

Szczegóły

Podczas podgrzewania wody osadza się kamień. Zwężone poprzez kamień przewody nie tylko wydłużają czas podgrzewania, zwiększając przez to zużycie prądu, lecz także mogą doprowadzić do całkowitej awarii urządzenia. Kamień szkodzi jednak nie tylko ekspresowi automatycznemu, lecz wpływa również negatywnie na smak kawy. Chociaż kamień w niewielkich ilościach służy jako ważny nośnik smaku, jego zbyt duża ilość nadaje wodzie pewien posmak i utrudnia – także z powodu wahających się temperatur wody – optymalne rozwinięcie aromatu kawy. Korzystając z tabletek odkamieniających Jura nie tylko poprawiamy smak kawy, dbamy o własne zdrowie, ale i przedłużamy okres eksploatacji ekspresu.

Jak korzystać z tabletek?

Proces odkamieniania w ekpresach do kawy JURA powinien być przeprowadzony po przepustowości ok. 50 litrów wody. Na jeden proces odkamieniania wrzucamy 3 tabletki do zbiornika na wodę. W zbiorniku na wodę powinno znajdować się 0,6 lira wody.

Zestaw składa się w sumie z 9 tabletek, czyli wystarcza na 3 procesy odkamieniania. 

Dane techniczne

W liczbach
Numer artykułu61848

Opinie

Piszesz opinię o: Tabletki odkamieniające 9 szt. Jura (61848)

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Ocena

Mogą cię również zainteresować następujące produkty