Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Konserwacja i czyszczenie

Środek czyszczący do systemu mlecznego 1000 ml Jura (62536)

Numer artykułu: 62536

Dostępność: Brak w magazynie

Producent:

Jura

Wysyłka: 1-7 dni

Brak opinii / dodaj swoją opinię

Dostępność: Brak w magazynie

79,00 zł

Kawa z ekspresu automatycznego jak doskonale wiemy jest aromatyczna i pełna smaku. Jednak jeżeli chcemy dodać jej dodatkowy akcent smakowy pod postacią delikatnej, mlecznej pianki, nic nie stoi na przeszkodzie. No może z wyjątkiem tego, że czyszczenie systemów mlecznych może wydawać się zbyt skomplikowane. Na szczęście Jura stworzyła rewelacyjny preparat, dedykowany właśnie systemom mlecznym. Dzięki płynowi do czyszczenia systemu mlecznego możemy cieszyć się smakiem pysznej latte czy cappuccino bez późniejszych trudności z czyszczeniem ekspresu. Dostępny tutaj płyn posiada objętość 1000 ml.

Szczegóły

Latte macchiato, cappuccino, espresso macchiato czy kawa flat white? W ekspresach automatycznych Jura przygotujesz wszelkie napoje kawowo-mleczne. Niestety mleko zawiera w sobie tłuszcz, przez co łatwo brudzi i zapycha system mleczny. Na szczęście istnieje specjalny preparat do jego czyszczenia. Wystarczy przepłukać dozownik mleka przy użyciu danego płynu do czyszczenia, a wszelkie resztki mleka i pochodzącego z  niego tłuszczu zostaną z niego skutecznie usunięte. Dzięki temu my możemy cieszyć się rewelacyjnym smakiem kawy bez żadnych zakłóceń smakowych, a trwałość ekspresu ulega wydłużeniu.

Środek czyszczący do systemów mlecznych pod postacią płynu (duża objętość - 1000 ml) skutecznie usuwa tłuszcz i białko pozostałe po resztkach mleka. Gwarantuje kompleksową higienę podczas użytkowania ekspresu. Z kolei czyste przewody mleczne pozwalają na uzyskanie świeżej i zdrowej, delikatnej pianki mlecznej.

Dane techniczne

W liczbach
Numer artykułu62536

Opinie

Piszesz opinię o: Środek czyszczący do systemu mlecznego 1000 ml Jura (62536)

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Ocena

Mogą cię również zainteresować następujące produkty