Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Dodatki

Podgrzewacz do filiżanek Jura (72229)

Numer artykułu: 72229

Dostępność: W magazynie

Producent:

Jura

Wysyłka: 1-7 dni

Brak opinii / dodaj swoją opinię

Dostępność: W magazynie

999,00 zł
In stock! Order now!New Condition Ekspresy360.pl

Szklany podgrzewacz do filiżanek został stworzony z myślą o tym aby spożywane przez nas napoje kawowe mogły przez długi czas zachować swoją temperaturę. Zapewne zaobserwowaliśmy, że nawet gdy ciepła kawę wlejemy do zimnej filiżanki, bardzo szybko stygnie. A zimna kawa niestety smakuje już o wiele gorzej... Podgrzewacz do filiżanek jest rewelacyjnym rozwiązaniem do kawiarni i restauracji. Dzięki niemu odwiedzający goście mogę cieszyć się ciepłą, aromatyczną kawą podczas długich rozmów w Twoim lokalu. Wielu prywatnych klientów także decyduje się na podgrzewacz, dzięki czemu zyskuje satysfakcję z zawsze ciepłej kawy! 


 


 


 


 

Szczegóły

55°C – idealna temperatura

Dwa elementy grzejne utrzymują filiżanki w stałej temperaturze około 55 ° C - idealnej do przygotowania zarówno ognistego espresso, jak i pokrytego lekką jak piórko pianką mleczną, bajkowego cappuccino. Dodatkowo górna aluminiowa pokrywa podgrzewana pasywnie stwarza dodatkową przestrzeń do wykorzystania.

Optymalna pojemność

To wąskie urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny system amortyzujący domykanie szuflad. Pojemność podgrzewacza została optymalnie dostosowana do użytku domowego, aby swobodnie przechowywać  filiżanki o średnicy do 90 mm i wysokości do 110 mm. Każda z szuflad  pomieści 5 filiżanek do espresso (Ø 57 mm), 4 filiżanki do kawy (Ø 66 mm) lub 6 filiżanek do cappuccino (Ø 90 mm). Podgrzewana pasywnie górna pokrywa to dodatkowa przestrzeń do wykorzystania.

Podgrzane filiżanki zawsze na czas

Możliwość indywidualnego programowania czasu włączenia i wyłączenia to doskonały przykład eko-inteligencji tego nowoczesnego urządzenia. Pracę podgrzewacza można łatwo dostosować do swoich potrzeb, aby podgrzał filiżanki dokładnie wtedy, gdy będą nam potrzebne i byśmy mogli cieszyć się ulubioną poranną kawą. Jeśli w urządzeniu nie zaprogramowano czasu wyłączenia - aby oszczędzać cenną energię, podgrzewacz wyłączy się automatycznie po 12 godzinach pracy. 

Dane techniczne

W liczbach
Napięcie120 - 240 prąd przemienny
Częstotliwość50 - 60 Hz
Moc60 wat
Szerokość12,2 cm
Wysokość30,6 cm
Głębokość34,9 cm
Numer artykułu72229

Opinie

Piszesz opinię o: Podgrzewacz do filiżanek Jura (72229)

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Ocena

Mogą cię również zainteresować następujące produkty