Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Kawa ziarnista Pellini

Firma Pellini powstała w 1922 roku i od tego czasu stale się rozwija i zyskuje coraz większą popularność wśród prawdziwych kawowych smakoszy. Kawa tej firmy jest ceniona za doskonały smak, teksturę i zbalansowaną kwasowość. W naszym sklepie można znaleźć najróżniejsze rodzaje kaw, począwszy od tradycyjnej espresso, przez kawę la crema po arabikę i inne...

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

 

Kawa Pellini

Kawa markowa Pellini cieszy się dużą popularnością ze względu na wysokiej jakości, doskonale wyselekcjonowane mieszanki ziaren. We Włoszech to jedna z najpopularniejszych kaw, ale cieszy się niemałym szacunkiem także w innych krajach. Ceniona jest przez baristów i koneserów kawy za wyrazisty lecz przyjemny smak, niską kwaskowatość i idealną teksturę.

 

Początki Pellini Caffe

Początki marki datowane są na rok 1922. Na początku Pellini Caffe była kojarzona z uprawą i dystrybucją ziół. Losy marki z czasem obrały inną drogę i skupiły się na kawie. Zielarnia zamieniła się w profesjonalną palarnię, w której przygotowywano doskonałe mieszanki kawy ziarnistej. Pellini Caffe szybko osiągnęła wielki sukces i rozszerzyła swoją ofertę od Włoch po Europę i cały świat.

 

Rodzaje kaw

W ofercie kaw Pellini znajdziemy mieszankę Arabiki (70%) i Robusty (30%) pod nazwą Espresso Bar Cremoso. Dana kawa posiada harmonijny smak i aromat. Z kolei podobna mieszanka, ale z przewagą Arabiki (80%) - Espresso Bar Vivace pozbawiona kwasowości posiada bogatą, gęstą cremę i delikatnie korzenny aromat. Aroma Oro to kawa również z trwałą cremą, o bogatym i harmonijnym smaku. Jest jeszcze mieszanka Aroma Oro Gusto Intenso o wysokiej zawartości Arabiki, jak i 100% Arabica o pełnym smaku.

Jeżeli nie wiesz którą kawę wybrać napisz lub zadzwoń  do nas, a chętnie doardzimy!