Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Kawa ziarnista Johan & Nystrom

Johan & Nystrom to producent wysokiej jakości kawy, która jest palona ręcznie w niewielkich palarniach, metodą slow roast, dzięki czemu posiada naprawdę oryginalny smak. Nie tylko sposób produkcji i smak kawy są oryginalne, ale i jej opakowania. Producent oferuje swoje produkty dla wyselekcjonowanej mniejszości smakoszy, którzy potrafią docenić niepowtarzalny smak ręcznie palonej kawy. Jedno jest pewne, obok kawy Johan&Nystrom nie da się przejść obojętnie.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Historia

Johan & Nystrom to firma, która powstała w 2004 roku za sprawą kilku dobrych, szwedzkich przyjaciół, a zarazem miłośników kawy. Okazał się to być prawdziwy strzał w dziesiątkę i biznes ze smakiem. Szwedzka palarnia usytuowana jest w kolebce skandynawskiej kultury. Co więcej, produkty oferowane przez Johan & Nyström są organiczne i pochodzą z krajów objętych programem Fair Trade. W ten sposób firma propaguje sprawiedliwy handel. Tak więc nie tylko doskonałej jakości kawa, ale i w pełni etyczny sposób produkowania jej to elementy charakterystyczne dla marki Johan & Nystrom.

 

Rodzaje kaw

W ofercie Johan&Nystrom możesz znaleźć najróżniejsze rodzaje kaw. Jedna z nich to Bourbon Jungle, czyli ciemno palone ziarna o intensywnym i wyrazistym smaku. Ciekawe w tej kawie jest to, że oprócz gorzkiego, dymnego smaku można wyczuć nutę słodyczy. To naprawde dość oryginalne doznanie smakowe. Z kolei kawa Buena Vista to dosyć łagodna kawa z wyważonych, palonych ziaren. W kawie Esperanza można wyczuć nutę ciemnych jagód. Zaś Monsoon Malabar na dwa, trzy miesiące zostaje wystawiona na działanie ciepłego, monsunowego wiatru, dzięki czemu smakuje dokładnie tak jak 300 lat temu, gdy drewniane statki pływały, przewożąc ziarna między Indiami a Europą.  To tylko wybrane rodzaje kaw, zapraszamy cię do zakupów w naszym sklepie, gdzie wybierzesz taką kawę, jaka tylko będzie ci odpowiadać.

 

Oryginalne opakowania

Markowe kawy Johan & Nystorm posiadają dodatkowo oryginalne, artystyczne opakowanie. Na białym tle widnieją zabawne i barwne obrazki, przyciągające uwagę. Każdy rodzaj kawy oznaczony jest jednym z nich. Dzięki temu zachwyt kawą może się zaczynać już samego od oglądania opakowania. ;) Ale to dopiero degustacja kawy - pełnej, aromatycznej, pochodzącej z najlepszych upraw i ręcznie wypalanej jest dopełnieniem rozkoszy.

Chcesz się dowiedzieć jeszcze czegos na temat kaw Johan&Nystorm? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowieemy na pytania! :)