Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Kawa ziarnista Arcaffe

Marka Arcaffe została założona przez dwóch braci Antonia i Luigiego Menschen. Jej kawy cechują się najlepszymi, wyselekcjonowanymi ziarnami, które są poddawane profesjonalnej obróbce termicznej. W końcu Arcaffe to jedna z najlepszych włoskich palarni kawy. I o ile człowiek w życiu ma wiele powodów do narzekań, to na pewno jednym z nich nie może być jakość kawy Arcaffe!

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

 

Arcaffe - Historia

Marka Arcaffe ma swoje lata. Wiąże się z nią trochę włoskiej tradycji i naprawdę wspaniała historia. Wszystko zaczęło się w 1885 roku, kiedy to bracia Antonio i Luigi Menschen założyli swoją pierwszą działalność. Nie było to nic innego jak niewielki sklepik z przyprawami, alkoholem i kawa z Ameryki Łacińskiej i Jemenu. W 1926 roku stworzyli niezwykłą mieszankę ziaren dla słynnej kawiarni w centrum Livorno, nazywającej się Cafe Bar Rome. Wyselekcjonowana mieszanka kawowych ziaren okazała się tak doskonała, że jej receptura po dzisiejszy dzień pozostaje niezmieniona. Tak więc Arcaffe to prawdziwa kawa z tradycją.

 

Nowoczesne rozwiązania

Tradycja to jedno, ale nawet najlepszą kawę zawsze można jeszcze udoskonalić. Marka Arcaffe nie spoczęła na laurach, ale od 1926 wciąż się zmienia...oczywiście na lepsze! Każdego dnia wychodzi naprzeciw rosnącym oczekiwaniom nowych klientów. Co jakiś czas firma ulepsza swoje kawy o nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu kawy Arcaffe to produkty rozpoznawalne w wielu krajach na całym świecie, a firma jest synonimem jakości, tradycji i doskonałego smaku. Połączenie tradycji i nowoczesności daje w konsekwencji najlepsze jakościowo włoskie kawy Arcaffe!


Wybrane kawy Arcaffe

Roma to kawa produkowana od 1926 roku w niezmiennej recepturze. Charakteryzuje się aksamitnym smakiem, delikatnym posmakiem tytoniu i delikatną pianką tworzącą się na wierzchu. Mokacrema jest produkowana od 1949 roku i posiada kwiatowy aromat, cytrusowy posmak, a do tego delikatną słodycz miodu. Mieszanka Meloria to mieszanka ziaren arabiki (75%) i robusty (25%) idealna dla tych, którzy preferują intensywny smak. Natomiast ziarna kawy Alto Palomar Fair Trade Organic pochodzą z odległych rejonów Peru, oznaczone certyfikatami CSC oraz Fairtrade. Posiada delikatną kwasowość, słodycz miodu i aromat prażonych migdałów. Wśród włoskich kaw Arcaffe na pewno każdy kawowy smakosz znajdzie coś dla siebie.

 

 Chcesz o coś zapytać? Potrzebujesz pomocy przy wyborze kawy? Napisz do nas!