Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Konserwacja i czyszczenie

Filtr do wody CLARIS Smart 3 szt. Jura (71794)

Numer artykułu: 71794

Dostępność: W magazynie

Producent:

Jura

Wysyłka: 1-7 dni

Brak opinii / dodaj swoją opinię

Dostępność: W magazynie

159,00 zł
In stock! Order now!New Condition Ekspresy360.pl
Raty:

Inteligentny filtr do wody Claris Smart, z przeznaczenie do ekspresów automatycznych Jura umożliwia przygotowanie kawy na bazie świeżej, zimnej wody. Filtr Claris przefiltrowywuje każda bieżącą wodę, a dzięki temu możemy poczuć prawdziwy smak i aromat kawy. Filtr pozbawia wodę kamienia i wszelkich substancji szkodliwych. Woda z kranu również często nieładnie pachnie chlorem - filtr może pozbawić ją tego zapachu, ale za to pozostawia w niej minerały i związki fluoru które podczas picia kawy są ważnymi nośnikami smaku. Dzięki temu rozwiązaniu możesz pić zdrowszą i smaczniejszą kawe, a Twój ekspres zachowa żywotność przez dłuższy czas. 


    

Szczegóły

Podczas podgrzewania wody osadza się kamień. Nie tylko nie sprzyja on smaku kawy i szkodzi naszemu zdrowiu, ale znacznie może skrócić czas żywotności ekspresu. Zwężone poprzez kamień przewody nie tylko wydłużają czas podgrzewania, zwiększając przez to zużycie prądu, lecz także mogą doprowadzić do całkowitej awarii urządzenia.  Na szczęście System filtrujący CLARIS Smart pomaga przefiltrować wodę, usuwając z niej kamień i szkodliwe substancje, a pozostawiając minerały, będące nośnikami smaku kawy. Tak więc filtry Claris sprzyjają Twojemu zdrowiu, rewelacyjnemu smaku kawy i dłuższej żywotności ekspresu!  

 

Filtr CLARIS Smart działa zgodnie z zasadą przepływu grawitacyjnego i zawsze filtruje tylko taką ilość wody, jaka jest potrzebna do przyrządzenia danego specjału. To powoduje efektywne wykorzystanie filtra. Przefiltrowana woda nigdy nie stoi w zbiorniku, co jest niezwykle higieniczne i zapobiega namnażaniu bakterii. Filtry poza tym, że chronią ekspres przed zakamienieniem, odfiltrowują z wody metale ciężkie i inne substancje, które mogą mieć wpływ na jej smak i zapach. Minerały i fluorki niezbędne dla zdrowia człowieka dalej pozostają w wodzie. Rezultat: jest idealnie czysta, świeża woda dla wyśmienitej kawy oraz optymalna ochrona ekspresu przed zakamienieniem.

CLARIS Smart jest przeznaczony do automatycznych ekspresów do kawy wyposażonych w inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®)

Zestaw składa się z trzech sztuk filtrów

Dane techniczne

W liczbach
Numer artykułu71794

Opinie

Piszesz opinię o: Filtr do wody CLARIS Smart 3 szt. Jura (71794)

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Ocena

Mogą cię również zainteresować następujące produkty