Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Ekspresy do domu lub małych biur

Ich cechy charakterystyczne to niewielki rozmiar, dzięki któremu zmieszczą się w każdym kąciku kuchni i przystępna cena, dzięki której na taki ekspres można pozwolić sobie w każdym domu.  Ceny ekspresów wahają się od 3 do 11 tysięcy złotych i reprezentują sobie najwyższą jakość materiałów i niezawodność. Jako dowód, producent daje na nie długoletnią (nawet do 36 miesięcy) gwarancję.

27 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

27 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

 

Jura Piano

Ekspresy z serii Jura Piano są bardzo wygodne i proste do domowego użytku. Prezentują się skromnie i elegancko. O ile ekspresy A1 Pino są przeznaczone wyłącznie do przyrządzania kawy czarnej, to np. Jura A7 Piano potrafi już zrobić bardzo dobrą, trzywarstwową latte. Co więcej, jeszcze lepszy model Jura WE6 Piano potrafi przygotować dwie kawy na raz! Świetne rozwiązanie dla tych, którzy kawę pijają tylko w towarzystwie. ;)

 

Kolorystyka

Ekspresy domowe marki Jura występują w ładnych, stonowanych kolorach. Przeważa tutaj czerń, biel i srebrno-czarne połączenia. Są to kolory uniwersalne, które będą pasować do większości mebli i ścian...czy to kuchennych, czy też biurowych. Każdy z ekspresów opatrzony jest stylowym i widocznym logo marki Jura, co jeszcze bardziej dodaje klasy danym ekspresom. Niezależnie od tego czy twoja kuchnia jest urządzona w stylu nowoczesnym, czy klasycznym, ekspresy Jura doskonale komponują się we wszystkich wnętrzach...co więcej, nierzadko dodając im klasy i nowoczesnej elegancji.

 

Pomoc przy wyborze

Niezależnie czy jest to twój pierwszy zakup ekspresu, czy też już masz porównanie, jeżeli chcesz o coś zapytać, poradzić się, czy po prostu przetestować urządzenie - służymy pomocą. Jeżeli odwiedzisz nas w salonie stacjonarnym, przy ul. Nad Serafą 56 w Krakowie, chętnie poczęstujemy cię kawą z ulubionego ekspresu. Natomiast jeżeli bardziej odpowiada ci kontakt telefoniczny lub meilowy, zapraszamy!