Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Rodzaj ekspresów

Nie da się stworzyć jednego uniwersalnego ekspresu, który odpowiadałby na potrzeby wszystkich i dla każdego człowieka był ekspresem idealnym. Jedni potrzebują większych, a inni mniejszych ekspresów. Niektórym wystarcza wyłącznie sprzęt do kawy czarnej, inni nie mogliby się obejść bez lodówki i spieniacza mleka. Dlatego nasz asortyment jest ogromnie zróżnicowany.

25 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

25 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

 

Małe ekspresy

Ekspres Jura A1 Piano  jest najprostszym, a jednocześnie najtańszym modelem. Podobnie jak większe ekspresy został wykonany z ogromną dbałością o szczegóły, z najwyższych jakościowo materiałów. Jednak dla niektórych podstawowym problemem może być fakt, że w danym ekspresie nie ma możliwości zrobienia kawy białej. Nie posiada on zbiornika ani lodówki na mleko. Musimy zastanowić się na ile zależy nam na kawie z mlekiem prosto z ekspresu. Oczywiście do czarnej kawy z ekspresu zawsze możemy samodzielnie dolać mleko, ale dla wielu ludzi może to stanowić pewien dyskomfort.

 

Duże ekspresy

Bardzo wiele osób poszukuje ekspresów, które byłyby w stanie szybko przygotować kawę dla wielu gości, w dodatku stwarzałyby pole do wyboru kawy. Często tego typu ekspresów poszukują właściciele dużych firm, czy kawiarni i restauracji. Oczywiście posiadamy w swojej ofercie też ekspresy profesjonalne, baristyczne. Ekspresy Giga Professional to seria urządzeń o potężnych rozmiarach i możliwościach. GIGA X8c Professional Jura potrafi naprawdę wiele, w dodatku przygotowywanie w nim dwóch kaw na raz znacznie przyśpieszy obsługę klientów w dużych lokalach gastronomicznych. Jest w czym wybierać!

 

Potrzebna pomoc?

Duży wybór nie zawsze ułatwia podjęcie decyzji. Jeżeli masz z tym problem i nie masz pojęcia, który ekspres byłby dla ciebie najlepszy, skontaktuj się z naszymi ekspertami, a chętnie odpowiedzą na pytania i doradzą przy wyborze!