Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Nivona

Czujesz już pociągający zapach kawy? Widzisz jak kawowe ziarna zamieniają się w pobudzający, aromatyczny napój za naciśnięciem jednego przycisku? Zapewne masz przed oczami któryś ze stylowych ekspresów marki Nivona... Ekspresy te pomimo atrakcyjnej ceny produkują kawę mogącą równać się jakością z tą zaparzaną przez najlepszych baristów. 

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

 

Nivona - historia marki

Założycielami firmy są Peter Wildner, Thomas Meier i Hans Errmann. Mężczyźni poznali się pracując razem w dużym przedsiębiorstwie z artykułami AGD w Norymbergii. Wówczas dobrej jakości ekspresy do kawy były produkowane tylko we Włoszech i Szwajcarii. Za rok narodzin Nivony uznaje się rok 2005. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, a ekspresy Nivona wyróżniają się długim okresem eksploatacji, łatwością obsługi i przede wszystkim przepyszną, produkowaną przez nie kawą.

Oszczędność czasu

Ekspresy Nivona nie tylko potrafią przygotować rewelacyjną w samku kawe i wyciągnąć z ziaren to co najlepsze, ale i potrafią zrobić to w bardzo krótkim czasie. Rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którym zawsze się śpieszy i szkoda im kilku minut na stanie przy ekspresie. W dodatku nie musisz za każdym razem wybierać ilości mleka, wody i mocy kawy, wystarczy że skorzystasz z zaprogramowanych przez siebie lub fabrycznie ustawień. Naciskasz jeden przycisk, a kawa robi się sama. Czy to nie idealne rozwiązanie?

Ekspresy Nivona - zalety

Mówi się o szwajcarskich mechanizmach, czyli o największej precyzji w wykonaniu - wszystko w ekspresach działa jak w zegarku. Najnowsze technologie zastosowane w urządzeniach marki Nivona sprawiają, że taki ekspres jest wydajny, ekonomiczny i bardzo rzadko się psuje. Każda nawet najmniejsza część została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu można osiągnąć perfekcyjny smak parzonej kawy. Są to ekspresy dla prawdziwych koneserów.

Wybierz ekspres dla siebie

Oferta Nivony jest na tyle zróżnicowana, że zarówno pasjonat standardowej, mocnej, małej czarnej, jak i fan efektownej mlecznej pianki w podświetlanej filiżance znajdą coś dla siebie. Ekspresy z linii 800 są najbardziej zaawansowane technologicznie i posiadają najwięcej dodatkowych udogodnień. Chcesz o coś zapytać? Potrzebujesz fachowej porady? A może przed zakupem chcesz spróbować kawy z danego ekspresu? Odwiedź nas osobiście w salonie stacjonarnym przy ul. Nad Serafą 56 w Krakowie! Jeżeli nie masz takiej możliwości, skontaktuj się z nami  telefonicznie lub mailowo.