Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Jura

Ekspresy automatyczne Jura to sprzęt idealny dla miłośników aromatycznej, świeżomielonej kawy, jednocześnie stawiających na komfort i wygodę w ich użytkowaniu. Niezależnie od tego czy jesteś fanem espresso, czy pysznej latte, znajdziesz w naszym asortymencie ekspres, który w pełni sprosta twoim kawowym oczekiwaniom.

19 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

 

Jura - wysoka jakość

Ekspresy ciśnieniowe marki Jura słyną z najwyższej jakości. Wykonywane są z doskonałych materiałów, a ich produkcja jest nadzorowana na każdym etapie. Dopracowane detale i stylowy wygląd to właśnie ich cechy charakterystyczne. Klienci, posiadający ekspresy Jura są z nich tak zadowoleni, że w przyszłości nie rozglądają się już za produktami innych marek. Najlepiej przekonać się samemu. Pamiętaj, masz możliwość odwiedzić osobiście nasz sklep w Krakowie i spróbować przepysznej kawy z wybranego przez ciebie ekspresu Jura! 

Opinie

Jak zostało wcześniej wspomniane, Jura przez lata swojej działalności otrzymała wiele nagród. Ale to nie wszystko. Przecież najcenniejsze są opinie najzwyklejszych ludzi. Oni również oceniają ekspresy Jura wyjątkowo korzystnie. Dużym plusem okazuje się być ich łatwość w obsłudze, w połączeniu z nowoczesną technologią. Korzystanie z ekspresów jest łatwe i przejrzyste. Nie grozi ich zepsucie przez nieudolną próbę przyrządzenia sobie kawy. Ekspresy ciśnieniowe do kawy Jura zajmują wysokie miejsca w światowych rankingach ekspresów. Niezawodność w robieniu kawy i bezawaryjność to właśnie to, co głównie chwalą sobie klienci Jury.

Długi okres gwarancyjny

W dzisiejszym świecie mało kto wierzy komu na słowo. Dlatego Jura przygotowała dla swoich klientów profesjonalny serwis gwarancyjny. Do 25 miesięcy po zakupie urządzenia można je oddać do serwisu zupełnie bezpłatnie. Serwis odbywa się w szybki i wygodny sposób, tak zwaną metodą door-to-door. Naprawa ekspresów trwa maksymalnie siedem dni. W dodatku po zakończeniu 25 miesięcznego okresu gwarancyjnego, również można oddawać urządzenia do serwisu i za niewielka opłatą wymienić wszystkie jego części. Serwis to konserwacje, renowacje i usuwanie usterek w ekspresach Jura.

Popularne modele

Ekspresem cieszącym się największą popularnością jest model Jura A1. Przygotowuje jednak on tylko kawe czarną, nie posiada zbiornika na mleko ani jego spieniacza. Oczywiście dzięki temu cena ekspresu jest bardzo atrakcyjna. Jest to świetne rozwiązanie dla wielbicieli małej czarnej czy porannego espresso. Zawsze można też własnoręcznie dodać do aromatycznej kawy mleka czy śmietanki. Ale istnieje tez druga opcja - dokupienie spieniacza do mleka, który uraczy nasza kawę niezwykłą, mleczną pianką.