Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Producent

Przy wyborze kosztownego urządzenia jakim jest ekspres do kawy, ogromne znaczenie ma to, kto go produkuje. Czasem lepiej wydać więcej pieniędzy i cieszyć się użytkowaniem ekspresu przez wiele lat, niż kupić tani przedmiot, który zepsuje się po roku. Jako profesjonalny sklep, założony przez ludzi słynących z zamiłowania do codziennego picia kawy, w swoim asortymencie oferujemy wyłącznie produkty sprawdzonych i doświadczonych producentów.

22 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

22 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Jura

Jura to szwajcarski producent automatycznych ekspresów do kawy. Dana marka jest ceniona na całym świecie i kojarzona z precyzją, jakością i innowacyjnością. Dzięki ekspresom do kawy Jura będziesz mógł cieszyć się smakiem wykwintnej kawy we własnej kuchni - bez konieczności wychodzenia do kawiarni! Bez problemu przygotujesz aromatyczne espresso, delikatne cappuccino czy inne kawowe specjały. Ekspres Jura E8, Jura J6, Jura A1 i wszystkie inne ekspresy Jura dostępne są w naszym sklepie w najlepszych cenach.

 

Inteligentny system

Ekspresy Jura wyposażone są w innowacyjny inteligentny system, dzięki któremu ekspres może zapamiętać nasze ulubione kawy, dokładnie  w takich proporcjach i mocy jak lubimy. Z kolei proces ekstrakcji pulsacyjnej sprawia, że kawy są jeszcze smaczniejsze. Młynek bardzo dokładnie mieli całe ziarna kawy i wydobywa z nich prawdziwa pełnię aromatu.

 

Ciekawy design

Ekspresy firmy Jura są laureatami wielu konkursów. Jednak docenia się w nich nie tylko funkcjonalność i technologię, ale i sam wygląd zewnętrzny. Marka otrzymała wiele nagród za estetykę i wykończenie produktu. Co więcej, ich ekspresy zbierają przychylne opinie od różnych użytkowników, a nawet baristów i ekspertów. Nic dziwnego, już na pierwszy rzut oka widać, że prezentują się bardzo ekskluzywnie i elegancko, a dodatkowo modnie i oryginalnie. Z pewnością nikt nie pogardziłbym takim ekspresem w swojej kuchni.


Innowacyjna technologia

Ekspresy do kawy Jura posiadają inteligentny system One Touch. To znaczy, że wystarczy przycisnąć jeden przycisk, by otrzymać ulubioną kawę. Nie trzeba osobno wybierać kawy, mleka, czy pianki. Ekspres od początku wie jak przyrządzić cappuccino, ristretto, czy latte. Ale to jeszcze nie wszystko! Smak kawy możemy dopasowywać do indywidualnych preferencji i zapisywać w ustawieniach ekspresu. Ekspresy do kawy Jura są również wyposażone w specjalne filtry do wody, dzięki którym kawa jaką przygotujemy będzie zawsze najlepszej jakości. Posiadają też funkcję spieniania mleka, dzięki obecności wysokiej jakości spieniacza. W końcu, korzystanie z ekspresów Jura przyczynia się także do oszczędności energii. Tzw. termobloki podgrzewają wodę do odpowiedniej temperatury tylko i wyłącznie w momencie jej przepływu. W ustawieniach ekspresu można znaleźć także opcję wyłączenia po określonym czasie bezczynności urządzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu ekspresy360.pl!