Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Akcesoria do mleka

Chłodziarka do mleka - Cool Control 0,6 l Wireless Jura (69404)

Numer artykułu: 69404

Dostępność: Brak w magazynie

Wysyłka: 1-7 dni

Brak opinii / dodaj swoją opinię

Dostępność: Brak w magazynie

799,00 zł

Nowoczesna chłodziarka do mleka Cool Control Wireless JURA jest w stałym kontakcie z automatycznym ekspresem do kawy. Informuje ekspres o tym kiedy należy uzupełnić mleko. Taki komunikat pojawia się na wyświetlaczu. Zbiornik, wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ma pojemności 0,6 litra. Można go łatwo wyjąć, ponownie napełnić, wyczyścić lub przechować w lodówce w razie konieczności. Pojemnik ze stali nierdzewnej może być myty w zmywarce. 
 Szczegóły

 

Łatwe utrzymanie higieny 

Dopasowane połączenia wtykowe zapewniają hermetyczne przejście między pojemnikiem, przewodem i dyszą mleka. Wystarczy tylko kilka ruchów ręką, a zarówno przy przyrządzaniu specjału kawowego z mlekiem, jak i przy późniejszym automatycznym czyszczeniu systemu mlecznego zapewniona jest optymalna higiena. Najlepsze materiały i optymalne warunki temperaturowe również gwarantują najwyższą higienę mleka. Dzięki temu kawa z mlekiem zyskuje wysoką jakość.

8

Chłodziarka utzrymuje optymalną temperaturę mleka, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz urządzenia. Po schłodzeniu mleka do optymalnej temperatury urządzenie zatrzymuje chłodzenie, co przeciwdziała zamarznięciu mleka, a przy okazji pomaga zaoszczędzić prąd. Chłodziarka posiada też automatyczny wyłącznik poboru prądu, dzięki któremu prąd jest automatycznie wyłączany w momencie wyjęcia zbiornika ze stali nierdzewnej.

2 

 

Dane techniczne

W liczbach
Napięcie100 - 240 prąd przemienny
Częstotliwość50 - 60 Hz
Moc25 wat
Szerokość14,4 cm
Wysokość15,6 cm
Głębokość23 cm
Pojemność zbiornika0,6 l
Numer artykułu69404

Opinie

Piszesz opinię o: Chłodziarka do mleka - Cool Control 0,6 l Wireless Jura (69404)

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Ocena

Mogą cię również zainteresować następujące produkty