Indywidualne specjały kawowe z twojego smartfona lub tabletu

Każdy z nas jest inny i ma własne wykształcone preferencje smakowe w zakresie specjałów kawowych. JURA Coffee App pozwala w łatwy sposób przenieść indywidualne upodobania kawowe do smartfona lub tabletu, aby potem za pomocą technologii Bluetooth®korzystać z różnorodnych możliwości ustawień i programowania automatycznego ekspresu do kawy. Ustawienia zaprogramowane uprzednio w ekspresie do kawy pozostają niezmienione. 

Aplikacja daje nam nieograniczone wręcz możliwości w zakresie dostosowania ekranu startowego do naszych potrzeb. Możemy ustawić na nim nasze ulubione specjały programując je według naszego indywidualnego gustu, nadać im nazwy a także dostosować zdjęcie. Wystarczy potem dotknąć na ekranie smartfona lub tabletu wybranego specjału i już możemy cieszyć się filiżanką doskonałej kawy.

Wszystko czego potrzebujemy to transmiter JURA Smart Connect wykorzystujący technologię Bluetooth®, który wpięty bezpośrednio do ekspresu niemal automatycznie łączy się z JURA Coffee App, dostępną zarówno dla systemu Android, jak i iOS.

Wymagania techniczne smartfona/tabletu

 • Android 4.4 lub wyżej
 • iOS 7.0 lub wyżej
 • Bluetooth 4.0 lub wyżej

Kompatybilny z modelami:

 • GIGA 5*
 • Z6
 • E8
 • E80
 • E800
 • E6
 • E60
 • E600

* (wersja oprogramowania EF657M_V02.21 lub wyższa) jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z JURA HOSPITALITY CENTER.

POBIERZ APLIKACJE NA SWOJE URZĄDZENIE: 

 Indywidualne ustawienia kawy 

Indywidualne ustawienia mocy kawy, ilości wody i temperatury ulubionych specjałów to najwyższa przyjemność picia kawy za każdym razem, gdy jest przygotowywana za pomocą smartfona lub tabletu.
Indywidualne ustawienia dostępu 

Aplikacja daje możliwość dostosowania ekranu startowego do swoich potrzeb. Możemy umieścić swoje ulubione specjały na ekranie startowym i zaprogramować tak, jak lubimy najbardziej. To będzie najkrótsza droga do wyśmienitej kawy.
 
 
 
 
Personalizacja specjałów 

"Poranna kawa Roberta", "Moja Gwiazda" lub "Cappuccino Specjalne". Możemy nadać specjałom kawowym indywidualne nazwy. JURA Coffee App umożliwia nadanie nazw wszystkim specjałom w kilku prostych krokach.
 
 
Dostosowanie zdjęcia

Znudziły ci się standardowe zdjęcia specjałów kawowych? Zmień je. JURA Coffee App oferuje bazę zdjęć, które w łatwy i szybki sposób zastąpią standardowe zdjęcia. Jeśli to za mało – użyj własnych zdjęć. Twój ekran zyska nowy, świeży wizerunek – dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb i oczekiwań.
 
Dane ekspresu 

JURA Coffee App umożliwia dostęp do poszczególnych danych ekspresu do kawy. Od dziennej liczby przygotowywanych specjałów kawowych, aż po statusy konserwacji urządzenia. Dodatkowo w razie potrzeby dane te możemy przesłać dalej za pomocą maila*.
 
 
 
Komunikaty i alerty 

Komunikaty dotyczące ekspresu do kawy (np. napełnij zbiornik na wodę, dosyp ziaren, opróżnij zbiornik na fusy, wymień filtr) pojawiają się automatycznie na ekranie startowym smartfona lub tabletu. Dzięki czemu ekspres jest zawsze gotowy do użycia.
 
 
* Android pozwala na automatyczne wysyłanie maili. iOS wymaga potwierdzenia przez użytkownika.