Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Szklanki i zastawy stołowe

Szklanki i zastawy stołowe są ogromnie ważne aby przyrządzane w najlepszych ekspresach napoje nie tylko wyśmienicie nam smakowały, ale i cudownie prezentowały się wizualnie. W końcu to co ładnie wygląda, smakuje nam dwa razy bardziej. Nie mówiąc już o tym, że kawa z profesjonalnego ekspresu zasługuje na bycie podaną w ekskluzywnej filiżance. Nie trzeba wiele szukać, gdyż Jura przygotowała specjalną zastawę stołową dla swoich klientów.

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

 


Zastawa stołowa Jura


Zastawa stołowa marki Jura została zaprojektowana przez wybitnego projektanta Wolfganga Jönssona wyłącznie dla firmy Jura. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i eleganckim ponadczasowym designem. Podanie pysznej kawy w eleganckim naczyniu z pewnością zwiększy przyjemność jej picia. W ten sposób można nie tylko zaspokoić pragnienie, ale i swój zmysł estetyczny.

 

Szklanki

Zestawy szklanek można nabyć o różnym kształcie i objętości. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości szkła i opatrzone białym napisem marki Jura. Oczywiście nadają się do mycia w zmywarce. Niektóre z nich jak np. Zestaw 2 małych szklanek do latte macchiato (linia F) dedykowane są do wybranych modeli ekspresów. Szklanki prezentują się stylowo i elegancko. Bardzo ładnie prezentują się w nich trzywarstwowe kawy...ale nie tylko.

 

Filiżanki

Miłośnicy picia aromatycznej kawy z eleganckiej, porcelanowej filiżanki z pewnością będą zadowoleni. Jura oferuje spory wybór filiżanek i spodków, w zestawach po 2 i 6 sztuk. Wszystkie w kolorze białym idealnie komponują się z ekspresami Jura. Możesz kupić uniwersalne filiżanki lub te ze specjalnym przeznaczeniem do espresso czy cappuccino.

 

Jeżeli chcesz o coś zapytać, służymy pomocą. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, meilowo, lub przez formularz kontaktowy.