Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Szklanki i zastawy stołowe

Szklanki i zastawy stołowe są ogromnie ważne aby przyrządzane w najlepszych ekspresach napoje nie tylko wyśmienicie nam smakowały, ale i cudownie prezentowały się wizualnie. W końcu to co ładnie wygląda, smakuje nam dwa razy bardziej. Nie mówiąc już o tym, że kawa z profesjonalnego ekspresu zasługuje na bycie podaną w ekskluzywnej filiżance. Nie trzeba wiele szukać, gdyż Jura przygotowała specjalną zastawę stołową dla swoich klientów.

8 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

 


Zastawa stołowa Jura


Zastawa stołowa marki Jura została zaprojektowana przez wybitnego projektanta Wolfganga Jönssona wyłącznie dla firmy Jura. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i eleganckim ponadczasowym designem. Podanie pysznej kawy w eleganckim naczyniu z pewnością zwiększy przyjemność jej picia. W ten sposób można nie tylko zaspokoić pragnienie, ale i swój zmysł estetyczny.

 

Szklanki

Zestawy szklanek można nabyć o różnym kształcie i objętości. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości szkła i opatrzone białym napisem marki Jura. Oczywiście nadają się do mycia w zmywarce. Niektóre z nich jak np. Zestaw 2 małych szklanek do latte macchiato (linia F) dedykowane są do wybranych modeli ekspresów. Szklanki prezentują się stylowo i elegancko. Bardzo ładnie prezentują się w nich trzywarstwowe kawy...ale nie tylko.

 

Filiżanki

Miłośnicy picia aromatycznej kawy z eleganckiej, porcelanowej filiżanki z pewnością będą zadowoleni. Jura oferuje spory wybór filiżanek i spodków, w zestawach po 2 i 6 sztuk. Wszystkie w kolorze białym idealnie komponują się z ekspresami Jura. Możesz kupić uniwersalne filiżanki lub te ze specjalnym przeznaczeniem do espresso czy cappuccino.

 

Jeżeli chcesz o coś zapytać, służymy pomocą. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, meilowo, lub przez formularz kontaktowy.