Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Dodatki

Bez tych akcesoriów jesteś w stanie przygotować pyszną kawę. Ale z nimi może być to jeszcze wygodniejsze i bardziej nowoczesne. Podgrzewacze do filiżanek idealnie nadaje się do kawiarni i restauracji, zaś Smart Connect Jura umożliwia obsługę ekspresu za pomocą smartfona. Poznaj najbardziej nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania Jury!

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

 

Podgrzewacz do filiżanek

Kawa przygotowana w zwykłych filiżankach dość szybko traci swoją temperaturę, przez co szybko staje się letnia lub nawet zimna. Dlatego świetnym rozwiązaniem problemu szybkiego stygnięcia kawy jest jej podawanie w ciepłych filiżankach. Można to osiągnąć za pomocą podgrzewacza do filiżanek. Podgrzewacz marki Jura wykorzystując dwa elementy grzejne, podgrzewa filiżanki do temperatury 55°C. Jest to idealna temperatura do serwowania każdego rodzaju kawy, zarówno espresso jak i kawy mlecznej takiej jak cappuccino czy caffe latte. Urządzenie jest kompaktowe i zostało wyposażone w nowoczesny system amortyzujący domykanie szuflad.Pojemność podgrzewacza została optymalnie dostosowana do użytku domowego, aby swobodnie przechowywać filiżanki dedykowane do różnych specjałów kawowych. Podgrzewacz posiada funkcję programowania czasu włączania i wyłączania, a po 12 godzinach następuje jego całkowite wyłączenie.

 

Smart Connect

We współczesnym świecie nikogo nie powinien dziwić fakt, że wieloma urządzeniami można sterować za pomocą smartfona. W przypadku ekspresów do kawy Jura to także możliwe. Wystarczy zainstalować technologię Smart Connect Jura i za pomocą Bluetootha połączyć się z urządzeniem. To bardzo wygodne rozwiązanie - nie musisz stać przy ekspresie, aby zrobić sobie w nim kawę.

 

Zestaw stałego podłączenia wody do ekspresów

Jeśli przygotowujemy kilkanaście kaw dziennie, napełnianie co chwilę zbiornika na wodę może być dość uciążliwe. Jednak Jura ułatwia sprawę, oferując zestaw stałego podłączenia wody do ekspresów. System pozwala automatycznie napełniać zbiornik wodą. Dzięki temu klienci, którzy dziennie przyrządzają bardzo dużo kaw (np. duże firmy, czy restauracje) zaoszczędzą mnóstwo czasu.

Wartościowych dodatków do ekspresów jest u nas o wiele więcej. Jeżeli chcesz się jeszcze czegoś dowiedzieć a ich temta, bądź masz dla nas pytania, napisz lub zadzwoń, a postaramy się pomóc!