Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Części zamienne

Naturalną rzeczą jest, że w miarę upływu lat i korzystania z urządzenia, pewne części zużywają się. Jednak dzięki możliwości wymiany poszczególnych części, nie trzeba wymieniać całego urządzenia. Niektóre z części możesz spokojnie wymienić samemu, bez potrzeby oddawania ekspresu do serwisu.

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

 

Części zamienne do ekspresów - Jura

Części zamienne dostępne  w naszym sklepie to m.in. napowietrzacz do dyszy spieniającej Jura, czy zestaw wymiennych końcówek do dysz spieniających. Ze względów higienicznych zaleca się ich regularną wymianę (co ok. 2 miesiące). Z kolei dysza spieniająca Jura pozwala na osiągnięcie rewelacyjnej, kremowej pianki, szczególnie przydatnej do przyrządzenia cappuccino. Dysza działa w ten sposób, że mleko jest zasysane, ogrzewane, a następnie spieniane powietrzem, dzięki czemu jest możliwe uzyskanie tekstury pianki, pozbawionej pęcherzyków, pozwalającej na dekorowanie poszczególnych rodzajów kaw.

Jeżeli masz do nas jeszcze jakieś pytania, odnośnie części wymiennych, bądź innych kwestii związanych z kawa i ekspresami - zapraszamy do kontaktu!