Darmowa dostawa powyżej 300zł | 60 dni na zwrot

Akcesoria do ekspresów

Jedne z nich są są po prostu niezbędne do poprawnego funkcjonowania ekspresu, inne mogą ułatwiać nam życie, jeszcze inne są wisienką na torcie, kropką nad i dopełnieniem eleganckiego stylu, reprezentowanego przez ekspresy Jura. Dzięki naszym akcesoriom przygotujesz wyśmienitą kawę, desery, drinki i wiele innych pyszności. I to wszystko w banalny sposób! Znajdziesz tutaj filiżanki, pojemniki na mleko, filtry do wody i wiele innych produktów, a wśród nich na pewno coś odpowiadającego na twoje potrzeby.

Produkty 1 do 27 z 53

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 27 z 53

Ustaw kierunek malejący

Ekspresy do kawy - akcesoria

Ekspres do kawy to wspaniały pomysł i inwestycja, jednak specjalne akcesoria mogą jeszcze bardziej ułatwić przygotowywanie kawy i sprawić, że jej picie będzie czystą przyjemnością. Chłodziarki i pojemniki na mleko zapewnią zawsze odpowiednie warunki do przechowywania mleka oraz pomogą zachować idealną temperaturę do jego spieniania. Spieniacze do mleka zagwarantują idealną piankę mleczną a środki do konserwacji zadbają o sprawność i higienę ekspresów do kawy. Są to bardzo pomocne przedmioty, jeżeli uwielbiamy pić kawę białą, pyszne cappuccino, czy lattte z duża ilością pianki. 


Chłodziarki do mleka


Aby spienione mleko posiadało właściwą konsystencję, koniecznym jest, aby było świeże i posiadało odpowiednią temperaturę. Dzięki chłodziarce do mleka, mamy pewność, że te dwa warunki będą zawsze spełnione. Zbiornik chłodziarki został wykonany ze stali nierdzewnej, a sama chłodziarka posiada właściwości energooszczędne. Chłodziarki zostały zaprojektowane w tym samym stylu co ekspresy Jura, aby idealnie z nimi się komponować. Chłodziarki działają intuicyjne - dzięki systemowi Cool Control Wireless, urządzenie informuje o niewystarczającej ilości mleka, na przygotowanie kolejnej kawy, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.


Spieniacze do mleka


Kto nie lubi aromatycznej kawy wzbogaconej puszystą pianką mleczną? Spieniacze do mleka potrafią sprawić taką piankę o kremowej konsystencji, w zaledwie w kilka sekund...i to zarówno na zimno, jak i na gorąco. Nadaje się ona nie tylko do kawy, ale i do deserów, drinków, czy czekolady do picia. Urządzenie pracuje niezwykle cicho, a jego obsługa ogranicza się do pojedynczego lub kilkukrotnego przyciśnięcia przycisku, w zależności od wybranej przez nas opcji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy doborze odpowiednich akcesoriów - służymy pomocą! Możesz skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie, bądź odwiedzić nas osobiście w sklepie stacjonarnym  w Krakowie.